Dinamo osvojio Kup

Bulat nakon osvajanja Kupa: Ovo je šlag na tortu

Golovima Sučića, Baturine i Bulata Dinamo je na Rujevici slavio s 3:1
Rijeka: Susret Rijeke i Dinama u drugoj utakmici finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa Marko Lukunic/PIXSELL

Pobjedom na Rujevici 3:1 nogometaši Dinama osvojili su Kup. Mrežu domaćina načeo je u 28. minuti Petar Sučić, Martin Baturina u 42. povisio je na 0:2, da bi u 81. minuti Marko Bulat bio strijelac trećeg gola za Modre. Poraz Rijeke u prvoj minuti sudačke nadoknade ublažio je Toni Fruk golom iz slobodnog udarca.

-Teška utakmica, nismo dobro ušli. Rijeka nas je stisla, no mi smo iz dva šuta prvo poluvrijeme zabili dva gola. Sretni smo, teška i turbulentna sezona završila je s još jednim trofejem- kazao je za MaxSport strijelac trećeg Rijekinog gola Marko Bulat.

-Dinamo ima mentalitet pobjednika i na tome gradimo svlačionicu. Ovo je šlag na tortu cijele ove sezone- poručio je Bulat.