Dinamo slavi veliku pobjedu

Bruno Petković utišao Poljud i ostavio Dinamo u utrci za naslovom

Vodeća Rijeka ima pet bodova uz utakmicu više od drugoplasiranog Dinama, dok Hajduk kasni velikih sedam bodova
Split: Hajduk i Dinamo susreli se u 28. kolu  SuperSport HNL-a Zvonimir Barisin/PIXSELL

Nogometaši Dinama preživjeli su grotlo Poljuda. Pred nešto više od 31 tisuće gledatelja, Modri su slavili s minimalnih 1:0 i ostali u utrci za naslovom prvaka. Vodeća Rijeka ima pet bodova uz utakmicu više od drugoplasiranog Dinama, dok Hajduk kasni velikih sedam bodova.

Pobjednika susreta odlučio je Bruno Petković koji je u 38. minuti matirao povratnika na Hajdukov gol Lovru Kalinića.

Iako je Hajduk u nastavku preuzeo inicijativu i stvorio nekoliko ozbiljnih situacija pred golom Ivana Nevistića, mreža Dinamova vratara ostala je netaknutom.