Bistra u vitrine spremila još jedan trofej

Nogometaši Bistre nakon što su u nedjelju proslavili naslov prvaka Jedinstvene županijske lige, ovogodišnju dominaciju na zelenim travnjacima zaokružili su osvajanjem još jednog trofeja, onoga namijenjenog pobjedniku Kupa Nogometnog središta Zaprešić. U finalnom susretu odigranom na lijepo popunjenom Sportskom centru Bistra, domaći su igrači s 2:0 svladali Dinamo Jakovlje.

U finalnom susretu okupljeni gledatelji mogli su vidjeti dobru utakmicu u kojoj su oba sastava imala svojih prilika. Domaći igrači svoje su iskoristili, dok je sve gostujuće pokušaje zaustavio vratar Bistre Nikola Đurđek. Bistra je povela u 16. minuti preko Ivice Vračevića koji je bio precizan s bijele točke. Otpor gostiju iz Jakovlja, domaći su igrači definitivno slomili u 67. minuti kada je Veno Smolčić postavio konačnih 2:0.

Ova dva sastava susrest će se i u nedjeljnom prvenstvenom susretu u Jakovlju, u kojem će igrači Dinama tražiti pozitivan ishod kako bi zadržali drugu poziciju u redoslijedu klubova Jedinstvene županijske lige.