Berba medalja goričkih karatista na početku nove sezone

Natjecatelji Karate kluba Velika Gorica na Međimurje Openu osvojili su 11 medalja
305202387_129925543111079_4276404453551319033_n (1)

Novu natjecateljsku sezonu gorički karatisti otvorili su nastupnom na Međimurje Openu u Čakovcu. Jak međunarodni turnir okupio je više od 1000 natjecatelja iz 112 klubova i 12 država.

Karate klub Velika Gorica natjecanju se odazvao u kadetskoj, juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji. Natjecalo se 16 karatista, koji su osvojili impozantnih 11 odličja. S tri zlatne, tri srebrne i pet brončanih odličja, gorički je klub u ukupnom poretku zauzeo 12 mjesto.

Zlatna odličja osvojili su Ines Grdenić, Nikola Huzjak i Ema Jukić, Vito Hulina, Luka Lukačić i Petar Orešković bili su srebrni, dok su natjecanje osvajanjem brončanih medalja završili Matea Kordić, Lucija Kirinić, Mia Mijović te Katja Braica, koja se natjecala u dvije kategorije gdje je bila treća.