Atiemwen pogodio za veliko slavlje Dinama

Joker s klupe junak Dinamove pobjede
Zagreb: Dinamo i Wolfsberger susreli se u 3. kolu Europske lige Slavko Midžor/PIXSELL

Nogometaši zagrebačkog Dinama minimalnom 1-0 pobjedom protiv austrijskog Wolfsbergera u susretu 3. kola skupine K Europske lige zasjeli su na čelo ljestvice.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Atiemwen u 76. minuti, samo dvije minute po ulasku na teren.
Majer je ubacio loptu s lijeve strane, Atiemwen ju je prihvatio leđima okrenut golu, uspio se okrenuti i sa 10-ak metara prizemnim udarcem svladati Koflera.
Dinamo je tako uspio realizirati brojčanu nadmoć jer je u posljednjoj minuti prvog poluvremena gost ostao bez Tafernera koji je isključen zbog dva žuta kartona.
Na polovici natjecanja u skupini Dinamo je vodeći s pet bodova i razlikom pogodaka 1-0, slijede Wolfsberger i Feyenoord sa po četiri boda, dok je CSKA posljednji s dva boda.