Lukavec ove jeseni bez domaćeg poraza

Antun Grozdek osigurao Lukavcu bod protiv Gaj Mača

Nogometaši Lukavca na oproštaju od jesenske polusezone kada su posrijedi domaće utakmice osvojili su bod odigravši 1:1 protiv Gaj Mača. Strijelac izjednačujućeg gola za Lukavec bio je Antun Grozdek, koji je nastavio golgeterski niz, jer u posljednje tri utakmice postigao je pet zgoditaka.

Osvojenim bodom Lukavec je i osmu utakmicu zaredom ostao neporažen. U tom nizu momčad trenera Siniše Idrizija ostvarila je četiri pobjede i isto toliko remija. Osim toga, Lukavec ove jeseni kod kuće nije osjetio gorčinu poraza, čime je na najbolji mogući način zaključena jesenska polusezona na domaćem terenu.

-Teška utakmica i realan rezultat na kraju. Oba pogotka pala su nakon pogrešaka. Iako smo u posljednjih pola sata igrali s igračem manje, uspjeli smo izdržati do kraja i osvojiti bod- o utakmicu s Gajem će Tomislav Gligora, kojeg raduju igre na domaćem terenu.

-Lijepo je znati da kod kuće nismo izgubili niti jednu utakmicu. Šteta što smo prosuli neke bodove, no u suštini rezultat kod kuće je dobar- naglašava Gligora.

Uoči posljednjih devedeset minuta ove jeseni Lukavec s 28 bodova drži četvrto mjesto sa samo bodom manje od drugoplasiranog Maksimira. Za kraj polusezone Lukavčane očekuje gostovanje kod Vrapča.

-Mi tamo idemo odigrati utakmicu kao i protiv Lučkog. Slične su to ekipe, a u Lučkom nam je malo nedostajalo da odnesemo pobjedu. Bez imalo straha mi u Vrapče idemo pokušati pobijediti i zadržati ovako visoku poziciju. Neće biti lako, no pozitivan rezultat bio bi točka na “i” ove polusezone- zaključio je Gligora.

Drugi turopoljski predstavnik u 3. NL Centar, NK Kurilovec gostovao je u Samoboru, gdje je kod istoimenog domaćina odigrao 0:0. U ostalim utakmica 16. kola igrali su; Zelina-Vrapče 3:1, Trešnjevka-Tondach 4:0, Segesta-Maksimir 4:0, HAŠK-Mladost (P) 3:3, Dinamo (OO)-Zagorec 1:0, dok će kolo danas zaključiti Bistra-Lučko i Sava-Ponikve.