Alenu Nokaju na svjetskoj bronci čestitao i gradonačelnik Bandić

Gradonačelnik Milan Bandić primio je u Gradskoj upravi Alena Nokaja koji je na Svjetskom prvenstvu u savate boksu, održanom od 18. do 20. listopada u Bugarskoj, osvojio brončanu medalju.

-Natjecanje je bilo teško, pobijedio sam u dva meča protiv Rumunja i Ukrajinca, a u polufinalu izgubio od Belgijanca. Sad me čeka Europsko prvenstvo u Francuskoj na kojem ću nadam se osvojiti još bolji rezultat- rekao je Alen Nokaj koji je od 2011. član Savate kluba Čigra iz Zeline.

Od 2015. član je hrvatske reprezentacije te je osvojio niz nagrada na europskim i svjetskim prvenstvima.

-Na sastanku smo razgovarali o sportskom putu ovog mladog sportaša i o njegovim ciljevima u budućnosti. Kao i svim ostalim sportašima, Grad Zagreb stoji na raspolaganju za logističke i druge potpore. Još jednom čestitam Alenu na vrhunskim rezultatima- istaknuo je pročelnik Gradskog ureda za sport Milan Pavelić.