Kapetan je odigrao kapetanski

Ante Kaleb: Vratili smo rukomet u Dugo Selo

Susret protiv Sesveta Kaleb je završio sa šest postignutih golova
DSC_5655

U sjajnoj atmosferi Gradske dvorane u Dugom Selu, rukometaši Dugog Sela na europskoj su premijeri slavili protiv Sesveta s 32:29. Vladimir Gošić bio je apsolutni junak domaćina s 18 obrana. Prvi strijelac sa 7 pogodaka bio je Dorian Markušić. Jedan manje dao je kapetan Ante Kaleb.

-Ovo je definitivno jedna velika pobjeda što smo igrali pred ispunjenim gledalištem. To je po meni najveća pobjeda što su se ljudi skupili, jer vratili smo rukomet u Dugo Selo- istaknuo je ponosno Ante Kaleb i potom se osvrnuo na utakmicu.

-Ovo je tek prvo poluvrijeme, druga utakmica nas čeka u Sesvetama. Pozivam navijače da i tamo dođu i da nas podrže. Vjerujem kako ćemo se tijekom ovoga tjedna još bolje pripremiti te da tamo nismo bez šanse. Naš vratar danas je bio na vrhunskom nivou, a uz to važnu ulogu imalo je i naše iskustvo. Oni su fizički spremniji i bolji trkački, no vjerujem kako ćemo do sljedeće subote i taj segment još malo podići- istaknuo je kapetan dugoselske momčadi.

Pobjedom su rukometaši Dugog Sela potvrdili kako prošlogodišnje pobjede protiv premijerligaških ekipa nisu bile slučajnost, te da Dugoselci s pravom pripadaju rukometnoj eliti u Hrvatskoj.

-Raduje što tu imamo te domaće dečke koji su ovdje stasali i igrali u inozemstvu i sada su se vratili kući. Naravno, to sve ne bi bilo moguće bez našega sponzora koji sve to može podržati. Imamo sjajnu atmosferu, svi se trude oko kluba od sportskog direktora i predsjednika pa sve do njegove obitelji na čemu im hvala. Upravo to da Dugoselci igraju u Dugom Selu velika je pobjeda. Isto tako, i u Sesvetama su tri-četiri igrača koja su ponikla u Dugom Selu, tako da je Dugo Selo definitivno grad rukometa, a ova utakmica to je i dokazala- zaključio je Kaleb.

Ante Kaleb
MRK Dugo Selo
Rukomet