Šest od šest

Rukometaši Dugog Sela uvjerljivi protiv Slatine

457302513_1063683152427312_7755654566344977278_n MRK Dugo Selo

U tjednu kojem se MRK Dugo Selo rastao s trenerom Zvonimirom Bilićem, ekipa je na gostovanju u Slatini pod vodstvom sportskog direktora Dominika Miškovića stigla do nove šeste uzastopne pobjede. Istoimenog domaćina dugoselski rukometaši porazili su 35:25.

Izuzev tri minimalna vodstva Slatinčana u uvodnih 10-ak minuta, ostatak susreta u prednosti su bili Dugoselci, koji su do odlaska na odmor stekli +4 (13:17), da bi u drugih 30 minuta prednost neprestano rasla do konačnih +10.

Deset igrača Dugog Sela upisalo se u strijelce koje je predvodio Dorian Markušić s osam zgoditaka, dok je gol manje postigao Ante Kaleb.