HNŠK Moslavina - NK Mraclin 0:3

MRACLIN KUĆI PJEVAJUĆI IZ KUTINE Lukavečki, Kaurin i Sudar za uvjerljivu pobjedu

Kakva izvedba i kakva pobjeda
463904730_1006308161300993_655809989204668512_n

Na jednom od težih gostovanja u ligi, nogometaši Mraclina došli su do uvjerljive 3:0 pobjede, kojom su demantirali sve one koji su nakon “iksa” protiv Topuskog otpisali momčad trenera Marka Biljana, koji je za susret protiv Moslavine sjajno pripremio momčad koja mu je uzvratila na najbolji mogući način – pobjedom.

Mreža domaće momčadi prvi se puta zatresla u 43. minuti u kojoj Mraclin na opće zadovoljstvo najvjernijih navijača dovodi Fran Krsto Lukavečki. Nakon samo šest minuta igre u drugom dijelu došlo je do povećanja prednosti poslije gola Ivana Kaurina, čime je napravljen veliki korak prema pobjedi koju je zaključio Marin Sudar u drugoj minuti sudačke nadoknade.

S 20 osvojenih bodova Mraclin je uz Rugvica Savu i Inker prvi pratitelj Vrbovca, koji nakon današnje 4:1 pobjede protiv Naftaš Ivanića ima četiri boda prednosti.

U ostalim utakmicama 10. kola igrali su; Zelina-Jaska Vinogradar 2:1, Frankopan-Lekenik 1:3, Stupnik-Inker 0:1, Gradići-TOP 1:1, Libertas-Moslavac 1:0 i Topusko-Rugvica Sava 0:0.