Skok na treće mjesto

FOTO Posavec uvjerljiv protiv Dinama (J)

Četiri različita strijelca za petu ovosezonsku pobjedu
DSC_0899

Nogometaši Posavca u osmom kolu Jedinstvene županijske lige na domaćem su terenu upisali uvjerljivu pobjedu protiv Dinama iz Jakovlja. Domaća je momčad na kraju slavila s 4:0. Petom ovosezonskom pobjedom Posavec je skočio na treće mjesto ligaške ljestvice s 15 bodova na kontu. Bolji učinak imaju jedino Rakovec (19) i Buna (18).

Petar Milatović u 9. minuti doveo je domaću momčad u vodstvo, a nakon što su gosti u 15. minuti ostali bez isključenog Karla Brcka, uvelike im je bio olakšan put prema pobjedi. Posavec u 32. minuti golom Hrvoja Delača podebljava vodstvo.

Nastavak susreta nije donio previše promjena, domaća momčad diktirala je tempo i stvarala šanse iz koji su poentirali Alen Breščaković (60) i Josip Rajić (70).

JEDINSTVENA 1. ŽNL, 8. KOLO
NK POSAVEC – NK DINAMO (J) 4:0 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Milatović (9), 2:0 Delač (32), 3:0 A. Breščaković (60), 4:0 Rajić (70)
NK POSAVEC: Zagorec, Jakovljević (od 63. Žugaj), A. Breščaković (od 63. Ćevid), Lucin (od 74. Krtinić), Milatović (od 63. M. Breščaković), Brtan, Kralj (od 74. Koljević), Curić (od 74. Musolli), Boldin (od 63. Rajić), Desput, Delač. TRENER: Nino Matković
NK DINAMO (J): Hercigonja, Brcko, Svetec, Zadro, Matos, Batina (od 40. Piškor), Wane, Cingulin, Lacko (od 46. Antolković), Živić, Bursać. TRENER: Nikola Zrinjski