Nastavljen hod po mukama

Blamaža Dinama u Koprivnici

Slaven Belupo je slavio s 4:1 ostvarivši prvu ovosezonsku pobjedu
Koprivnica: NK Slaven Belupo i GNK Dinamo sastali se u 7. kolu Prve HNL Sanjin Strukic/PIXSELL

U prvoj subotnjoj utakmici domaćeg prvenstva Slaven Belupo je u Koprivnici priredio senzaciju svladavši s uvjerljivih 4:1 Dinamo. Modri koji su u srijedu u Münchenu doživjeli pravi brodolom primivši od Bayerna devet “komada”, loš rezultatski niz nastavili su i u Koprivnici.

Na ovo je gostovanje Dinamo po prvi puta stigao s novim strategom – Sandrom Perkovićem, koji je zamijenio Sergeja Jakirovića. Međutim, promjena trenera nije donijela željeni šok, štoviše, Modri su još jednom djelovali bezidejno i nemoćno.

Iako je Dinamo je poveo u 32. minuti pogotkom Brune Petkovića, a nastavku je uslijedio preokret u kojem su golove za Slaven Belupo postizali Ljuban Crepulja (45+1), Adrian Liber (67), Ivan Dolček (74) i Ilija Nestorovski (77).