Efikasna utakmica

Dugo Selo u Sigetu u sedmoj minuti sudačke nadoknade ostalo bez pobjede

Kada se očekivao kraj i slavlje gostujućih igrača, domaća momčad u posljednjim sekundama susreta dolazi do izjednačenja golom Diega Maciela Florentina
453513083_998405492081589_1525672140308847437_n

Na otvaranju nove trećeligaške sezone nogometaši Dugog Sela u gostima kod Hrvatskog dragovoljca osvojili su bod. Susret u Sigetu završio je 2:2, a takvim raspletom zadovoljniji mogu biti domaći igrači koji su do izjednačujućeg pogotka došli iz kaznenog udarca u sedmoj minuti sudačke nadoknade.

Golovima Filipa Bosaka i Brune Međimoreca Dugo Selo je nakon 17. minuta imalo vodstvo od 2:0. Domaća momčad preko Marijana Starčića u 36. smanjuje rezultat koji se nije mijenjao do sedme minute sudačke nadoknade. Kada se očekivao kraj i slavlje gostujućih igrača, domaća momčad u posljednjim sekundama susreta dolazi do izjednačenja golom Diega Maciela Florentina.

U drugom susretu odigranom u petak Mladost (Ž) je u Karlovcu s 3:2 svladala Karlovac 1919. U ostalim susretima prvog kola u subotu od 17,30 sati igraju; Jadran (LP)-Grobničan, Uljanik-Hrvace, Bjelovar-Segesta, Trnje-Kustošija, Jadran (P)-Radnik i Solin-Marsonia.