Preokret Dinama na Opus Areni

Ristovski u petoj minuti sudačke nadoknadio pogodio za slavlje Dinama

Derbi susret Osijeka i Dinama odigran na Opus Areni završio je pobjedom zagrebačkog sastava 2:1
Osijek i Dinamo sastali se u 2. kolu SuperSport HNL-a Davor Javorovic/PIXSELL

Derbi susret Osijeka i Dinama odigran na Opus Areni završio je pobjedom zagrebačkog sastava 2:1. Modri su do pobjede došli “debelo” u sudačkoj nadoknadi.

Utakmica je sjajno započela po domaću momčad koja je povela u 11. minuti golom Pedra Lime koji je lijepo zabio za 1-0. Slavlje domaćih trajalo je svega devet minuta. Josip Mišić je presjekao dodavanje na sredini terena, povukao, te uposlio Arbera Hoxhu koji je sjajno pogodio za izjednačenje.

I kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, Modri su u petoj minuti nadoknade stigli do pobjede, golom Ristovskog, kojem iz blizine nije bilo teško pogoditi mrežu Čavline, kojeg je prethodno spasila vratnica koju je zatresao Špikić.

U drugom večernjem susretu odigran u Varaždinu, Varaždin i Rijeka su odigrali 0:0.