Sedma prvenstvena pobjeda

Slunjski i Petković za pobjedu Dugog Sela

Dugo Selo je u sredini poretka - na devetom mjestu s 26 bodova
335421078_578520557644098_3371545774450516999_n

Nogometaši Dugog Sela i u drugoj proljetnoj utakmici na domaćem terenu bili su uspješni. Nakon Zagorca, pobijeđena je druga momčad Osijeka, čime je ispran gorak okus gostovanja kod Opatije gdje je upisan neugodan 5:0 poraz. U subotnjoj utakmici na Gradskom stadionu, Dugoselci su slavili s 2:0 pogocima u posljednjih pola sata utakmice.

Mrežu gostiju u 62. minuti otključao je Maks Slunjski, dok je Fran Petković devet minuta kasnije postavio konačnih 2:0.

-Nije bilo lako igrati a pogotovo ostvariti primarnu zadaću, pobijediti. Nakon debakla protiv Opatije imali smo obavezu pred našim navijačima pokazati da je ono bio samo jedan loš dan. Dečki su bili pravi i odradili su utakmicu kako treba. Čestitam im na prikazanom i samo tako trebamo nastaviti dalje- kazao je nakon utakmice trener Dugog Sela Tihomir Šeperac.

Sedmom prvenstvenom pobjedom, Dugo Selo je u sredini poretka – na devetom mjestu s 26 bodova, a u sljedećem kolu momčad gostuje kod sedmoplasiranog Belišća, koje ima dva boda više.