Dugo Selo i Ivanić remizirali u sjajnoj utakmici u kojoj su dominirali Patrik Hršak i Leon Lukačec

WhatsApp Image 2021-05-11 at 23.29.55

U 21. kolu 1.HRL Sjever snage su u županijskom derbiju odmjerili stari znanci, rukometaši Dugog Sela i Ivanića, koji su podijelili bodove odigravši 28:28.

U uvodnim minutama igralo se gol za gol. Prvu osjetniju prednost stvorila je ekipa Ivanića, koja je povela s +4 (9:13) u 20. minuti. Do kraja poluvremena još su i povećali prednost na +5 (12:17).

Igrači Dugog Sela furiozno otvaraju drugo poluvrijeme te rade seriju 7:1 i prelaze u vodstvo 19:18 u 39. minuti. Do kraja susreta igralo se gol za gol. 22 sekunde prije kraja Leon Lukačec svojim 11 pogotkom dovodi Ivanić u vodstvo. Trener Dugog Sela Matej Mišković zove minutu odmora. Dogovorena akcija je “upalila” i Ivan Lisica u zadnjim sekundama susreta zabija za 28:28.

Odlična utakmica s obje strane, ostaje žal za time da nije moglo biti gledatelja koji bi uživali u ovakvoj utakmici. Kod gostiju iz Ivanića najraspoloženiji bio je već spomenuti Leon Lukačec s 11 golova, a kod Dugog Sela to je bio Patrik Hršak s 10.