Romeo Šapina otišao u Saudijsku Arabiju, Domagoj Abramović novi trener Rugvica Save 1976

Nogometaši Rugvica Save 1976 prošlog su ponedjeljka započeli s pripremama za novu sezonu Četvrte lige. Trener Romeo Šapina i kondicijski trener Mile Ćavar krenuli su s radom, no krajem prošlog tjedna Šapini je stigla ponuda iz Saudijske Arabije, iz Ettifaq Cluba, koju je naposljetku i prihvatio te krenuo u novi trenerski izazov.
-Tako je to u nogometu. Naš trener koji je ovdje radio sjajan posao dobio je priliku koja se ne propušta i na tome mu čestitamo. Vjerujemo kako će tamo nastaviti raditi istim žarom kao i u Rugvici, gdje će mu vrata uvijek biti otvorena- istaknuo je tajnik Mario Pavlović.
Potraga za novim kormilarom je završena, te će momčad u novu sezonu povesti nekadašnja velika nada Dinama s iskustvom igranja 1. i 2. HNL, Domagoj Abramović, kojem će asistirati i pomagati kapetan Martin Ivandić.
-Domagoj je mlad i ambiciozan trener za kojeg vjerujem da će se uklopiti u našu priču koju gradimo- kaže Pavlović.
Uz novog trenera, angažirano je i još jedno istaknuto ime – Igor Čagalj, koji će pojačati obranu momčadi.