LUDA UTAKMICA U STRMCU: Sava u 61. povela 4:2, na kraju gosti slavili sa 6:4

Najluđa utakmica 1. kola SuperSport Kupa je svakako je odigrana u Strmcu
301617094_508259967777927_7847361142272039205_n Facebook NK Bednja

Diljem Hrvatske danas su se igrale utakmice 1. kola SuperSport Kupa. Na rasporedu je bilo 16 susreta, a neki od njih bili su iznimno napeti i dramatični. Najluđe je svakako bilo u Strmcu, gdje su domaća Sava i Bednja iz Beletinca odigrale susret za pamćenje, piše Index.

Domaćini su već u 10. minuti vodili 2:0 golovima Kižlina i Plojović-Beriše, da bi se gosti vratili u igru u 49. minuti golom Žutog koji je pogodio za 2:1. Samo četiri minute kasnije Grofelnik je povisio na 3:1, a Žuti je dvije minute kasnije opet smanjio na 3:2. Plojović-Beriša je iz penala u 61. minuti zabio za 4:2 i činilo se da su gosti slomljeni.

No, onda je uslijedio veliki preokret Bednje. Prvo je Ivančić u 69. smanjio na 4:3, da bi Holi u 74. izjednačio i onda dvije minute prije kraja zabio za vodstvo gostiju 5:4. Konačnih 6:4 za Bednju postavio je Bozak u sudačkoj nadoknadi.