3. HNL: Bez pobjednika u susretu Trnja i Dubrave Tim kabel

Današnjim susretom između Trnja i Dubrave Tim kabel koji je okupio gotovo pet stotina gledatelja okončano je 20. kolo 3. HNL- Zapad. Zagrebački derbi završio je bez pobjednika, 1:1, a osvojenim bodom jedna i druga momčad nastavile su dobar proljetni niz u kojem su u tri odigrana susreta osvojili po sedam bodova.

U susret je bolje ušla domaća momčad koja je povela preko Brune Špišića u 19. minuti, dok je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela za konačnih 1:1 strijelac bio Adel El Saleh. Identičnim rezultatom završili su i susreti između HAŠK-a i Vrbovca, Segeste i Maksimira te Zagorca i Krka. Bez pobjednika, ali i golova igrali su Vrapče i Vinogradar, te Zagreb i Opatija, a pobjednika nije bilo niti u susretu između Pazinke i Španskog koji su u Pazinu odigrali 2:2.

Jedine pobjede u ovom kolu bilježe Jadran i Kurilovec. Jadran je u Poreču s 3:0 porazio Rudar, dok je Kurilovec slavio u Dugom Selu kod istoimenog domaćina. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Matej Kelava u devetoj minuti susreta. Pobjedom su Kurilovčani učvrstili treću poziciju 38 osvojenih bodova, četiri više od četvrtoplasirane Dubrave Tim kabel. Ispred je Vinogradar koji ima učinak od 46 bodova, dok je drugoplasirana Opatija na 43 boda.