‘+20 Cibone protiv Zaboka

Nakon što su početkom tjedna doživjeli neočekivani poraz od Gorice, košarkaši Cibone u susretu sa Zabokom nisu učili još jedan pogrešan korak. Izuzev prve četvrtine koju su s pola koša dobili gosti (21:22), ostatak susreta protekao je u dominaciji Cibone koja je na kraju pisala uvjerljivu pobjedu rezultatom 88:68.

-Očekivao sam tešku utakmicu i motiviranog protivnika, ali kad smo počeli igrati timsku košarku napravili smo tu veliku razliku koja možda i nije realna. Prvo poluvrijeme loše, sa samo 5 asistencija no utakmicu smo završili s 20 asistencija, znači da smo drugo poluvrijeme odigrali timski i tu timsku igru kapitalizirali- nakon susreta je rekao trener Cibone Ivan Velić, dok je trener gostiju tek kratko čestitao Ciboni na pobjedi, jer su igrali bolje.

Najistaknutiji u redovima Vukova bili su Ivan Novačić i Igor Marić s po 16 poena.

Iduću utakmicu Cibosi igra sutra kod Budućnosti u Podgorici s početkom u 19,00 sati.