2. HNL: Pobjede Dinama II i BSK-a

Domaćim pobjedama nogometaša BSK-a i druge momčadi Dinama kompletirano je tijekom nedjelje 19. kolo Druge lige
Zagreb: U 19. kolu Druge HNL sastali se Dinamo II i Croatia Zmijavci Sanjin Strukic/PIXSELL

BSK je u Bijelom Brdu svladao s 4-1 Opatiju i time tu momčad dodatno pritisnuo na dno ljestvice. Opatija ima bod manje od pretposljednje Kustošije te četiri manje od Solina koji je na 14. mjestu. Samo osam minuta bilo je potrebno BSK-u za dva uvodna gola koja su postigli Dobrijević i Čikvar. Mala nada za Opatiju se pojavila u 35. minuti kada je smanjio Bilobrk, no novi nalet domaćin je imao u nastavku susreta. Mihaljević u 73. i Periša u 85. minuti su postavili konačnih 4-1.

Dinamo II je s minimalnih 1-0 svladao Croatiju na domaćem terenu, a jedini je strijelac bio Bartol Barišić u 41. minuti.