‘+11 Rugvičana kod ZG-Dubrave

Rukometaši Rugvice ostvarili su i treću ovosezonsku pobjedu
DSC_6784

Rukometaši Rugvice ostvarili su i treću ovosezonsku pobjedu u 1. HRL-Sjever. U gostima kod ZG-Dubrave Rugvičani su slavili s 35:24.

Bila je to jednosmjerna utakmica od samog početka, u kojem su domaćini tek prvih petnaestak minuta koliko-toliko parirali objektivno kvalitetnijoj momčadi iz Rugvice, koja je do kraja prvog dijela stekla šest pogodaka viška (18:12). U istom ritmu Rugvičani su nastavili i drugom dijelu u kojem su na isteku 42. minute imali +10 (16:26). Tako visoko vodstvo igrači trenerskog dvojca Vicić-Džigumović održali su do kraja susreta.

Prvi strijelac Rugvice bio je Nikola Ivanković s 10 golova, Tian Borovec je dodao šest, a Ivan Čupić 5, dok je raspoložen na golu bio Matija Ivanković s 13 obrana.