Zubčić veleslalom u Meribelu završio na 14. mjestu

Filip Zubčić je sezonu u veleslalomu završio sa 158 bodova te je trenutno u ukupnom redoslijedu na 22. mjestu
filip zubčić Slavko Midžor/PIXSELL

Švicarac Marco Odermatt pobjedom i u završnom veleslalomu sezone na završnici Svjetskog kupa u Meribelu potvrdio je svoju nadmoć.

Najbolji hrvatski tenisač Filip Zubčić nakon 20. mjesta u prvoj vožnji iskoristio je činjenicu da je u drugoj startao kao treći i s ukupno četvrtim vremenom finalne vožnje na kraju završio na 14. poziciji i među osvajačima bodova.

Zubčić je sezonu u veleslalomu završio sa 158 bodova te je u ukupnom redoslijedu s 310 bodova na 22. mjestu, a plasman će moći popraviti bude li u nedjelju među osvajačima bodova u slalomu. Prva slalomska vožnja započet će u 10:30, a druga u 13:30 sati.