Furija slavila s 3:0

Zlatko Dalić prokomentirao poraz od Španjolske: Bili smo bez energije

Hrvatski izbornik smiruje situaciju i poručuje kako Hrvatska sve drži u svojim rukama
Berlin: Susret Španjolske i Hrvatske u 1. kolu skupine B na Europskom prvenstvu Marko Lukunic/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija doživjela je težak 3:0 poraz od Španjolske na otvaranju Europskog prvenstva u Njemačkoj.

-Čestitam Španjolskoj na pobjedi. Težak poraz za nas, ali zaslužen. Nismo bili na nivou, bez energije. Prvih 15 minuta smo se mučili. Nakon toga smo se presložili, a onda smo primili gol iz netipične greške. Najgore je kada imaš 0:2, a onda primiš gol u zadnjoj minuti iz kornera. To je pokazatelj koliko smo bili dekoncentrirani- rekao je hrvatski izbornik Zlatko Dalić, koji poručuje kako Hrvatska sve drži u svojim rukama.

-Dvije su utakmice do kraja. Znamo što je naš cilj. Idemo se fokusirati prema tome i tražiti pobjedu protiv Albanije- zaključio je Dalić.