Rugvica Sava svladala Vrbovec

ŽELJKO ŠTULEC, trener NK Rugvica Sava: Sad kada smo se kliknuli sve je sjelo na svoje mjesto

Nakon utakmice Rugvica Sava-Vrbovec porazgovarali smo s trenerom domaće momčadi Željkom Štulecom
DSC_0150

Nogometaši Rugvica Save u derbi susretu 7. kola 4. NL na svom su terenu s 3:1 svladali Vrbovec. Odluka o pobjedniku pala je u drugom dijelu u kojem su za domaću momčad strijelci bili Josipović, Mihaljević i Mikulić, dok je zgoditak za goste postigao Granđa.

-Derbi ko derbi. Fajtersko nadmetanje u prvom dijelu bez puno prilika s jedne i druge strane. Na poluvremenu smo se dogovorili da ćemo izaći malo više i da ćemo ih napasti u zadnjoj trećini. Znao sam da ćemo imati svojih šansi i da trebamo biti strpljivi. To se i dogodilo. Treba biti realan i reći kako su oni na 0:0 promašili šansu, no i mi smo kod 1:0 imali dvije velike prilike. Nismo pali nakon primljenog gola, već smo se digli i zabili dva gola za pobjedu. Kapa do poda dečkima na prikazanome- prokomentirao je utakmicu trener Rugvica Save Željko Štulec.

Nakon sedam odigranih kola Rugvica Sava ima tri pobjede i četiri remija i s 13 osvojenih bodova se nalazi na šestom mjestu s tri boda manje od vodećeg Mraclina.

-Sad kada smo se kliknuli sve je sjelo na svoje mjesto. Vjerujem kako ćemo iz utakmice u utakmicu, iz tjedna u tjedan samo rasti i napraviti dobar rezultat. Znalo se i prije početka prvenstva da je liga izjednačena, da je tu sedam-osam momčadi koje su podjednake. Veseli me to, jer sada smo svi tu u par bodova što daje dodatnu draž prvenstvu- ističe Štulec.

U sljedećem kolu Rugvičani gostuju kod posljednjeplasiranih Gradića, čiji su igrači u nedjelju namučili lideara iz Mraclina.

-Moramo biti na oprezu. To je najgora utakmica. Moramo ići od prve minute borbeno i tada će doći i rezultat- zaključio je trener Rugvica Save.