Zanimljiva utakmica u Mladini

Vrbovec u lutriji jedanaesteraca do četvrtfinala županijskog Kupa

WhatsApp Image 2024-09-18 at 19.56.49

Nogometaši Vrbovca izborili su četvrtfinale Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije. U susretu osmine finala Vrbovčani su u lutriji jedanaesteraca u Mladini svladali Jasku Vinogradar. U regularnih 90. minuta rezultat je bio 1:1.

Vrbovec je poveo golom Domagoja Colarića, dok je pogodak za domaćine postigao Luka Mance u 71. minuti i odveo utakmicu u rulet jedanaesteraca, gdje su Vrbovčani bili s(p)retniji i izborili ulazak među osam, čime su se pridružili Kurilovcu i Stupniku.

Nakon uspješno odrađenog Kupa, pred Vrbovčanima je sada priprema za derbi susret, jer u subotu na Sajmište dolazi vodeći Mraclin.