Visoka pobjeda Rugvičanki u Križu

Gostovanje u Križu kod ekipe Trnine oduvijek je bilo jedno od težih, zbog čega su se rukometašice Rugvice s razlogom ozbiljno pripremale za ovaj susret protiv četvrtoplasirane ekipe, koju su na kraju svladale s visokih 35:19.

Rugvičanke utakmicu otvaraju odličnom obranom, iza koje je Sanja Sikra zaključala svoja vrata. Serijom od 10:0 u prvih petnaest minuta Rugvičanke su ukazale na daljnji tijek utakmice. Visoku prednost iz prvog poluvremena gošće su povećavale te su sve igračice dobile priliku zaigrati i dati svoj doprinos ovoj visokoj pobjedi.

Odlična na golu bila je Sanja Sikra koja je samo u prvom poluvremenu sakupila više od 15 obrana, dok je najefikasnija u napadu bila Iva Budim s devet postignutih golova.

U nedjelju 2. prosinca, Rugvičanke će ugostiti ekipu Gorice, koja je također u ovom kolu bila uspješna upisavši pobjedu na gostovanju u Petrinji.