VIDEO/FOTO: Vatrogasac u sjajnoj utakmici nokautirao Meštricu

Oslabljeni Vatrogasac, nošen vjernom publikom i ovoga se puta izvukao iz ponora i velikim preokretom došao do pobjede od 3:2
DSC_9488

Sjajnu utakmicu odigrali su u okviru 11. kola 1. ŽNL-Istok Vatrogasac i Meštrica. Gosti iz Gornje Lomnice mogli su se na vrhu odvojiti na veću bodovnu razliku, nakon jučerašnjeg poraza Kloštra. No, u tome nisu uspjeli, jer doživjeli su poraz u odličnoj nogometnoj predstavi u Kobiliću. Oslabljeni Vatrogasac, nošen vjernom publikom i ovoga se puta izvukao iz ponora i velikim preokretom došao do pobjede od 3:2.

Prvih 45. minuta je za što brži zaborav, jer nekih većih uzbuđenja nije bilo, no zato je nastavak susreta ponudio sve ono što nogomet čini igrom koju svi volimo. “Palo” je čak pet zgoditaka, neki od njih spadaju u domenu “eurogolova”. Uz to, domaća se ekipa u dva navrata vraća iz rezultatskog minusa, da bi u 87. minuti preokrenula rezultat u svoju korist. Junaci domaće pobjede bili su igrači s klupe Ivan Matanović i Marko Novak koji su postigli zgoditke za domaću momčad.

Meštrica je imala vodstvo preko Košutića i Augustića, no borbenost i htijenje domaćina bilo je presudno, pogotovo u posljednjim trenucima kada su se probudili i najglasniji domaći navijači koji su svojom podrškom tjerali igrače naprijed.

1. ŽNL-ISTOK, 11. KOLO
NK VATROGASAC – NK MEŠTRICA 3:2 (0:0)
STRIJELCI: 0:1 Košutić (50), 1:1 Matanović (75), 1:2 Augustić (79), 2:2 Matanović (83), 3:2 Novak (87)
NK VATROGASAC: Pentek, Šošić, Čavar, Vuksan, Antunović, Ivkić (od 72. Matanović), Kontić, Krstanović (od 69. Novak), Šimek, Grilec, Štefner. TRENER: Nino Matković
NK MEŠTRICA: I. Mihalinčić, Radaš, G. Mihalinčić, Bartolović (od 82. Šečić), Tuka, Pagadur, Augustić, Skorin, Slivak, Ćevid (od 69. Šimunović), Košutić (od 64. Galović). TRENER: Mario Skorin