Uvjerljiva pobjeda dugoselskih rukometašica na domaćem parketu

Na domaćem parketu Dugoselke su s uvjerljivih 34:21 slavile protiv ekipe Zrinskog
FB_IMG_1608413891583

Rukometašice Dugog Sela ’55 nakon mjesec dana vratile su se na parket. Posljednju utakmicu Dugoselke su odigrale u Sinju gdje su istoimenu domaću ekipu svladale s uvjerljivih 35:20.

Duga stanka nije ostavila prevelikog traga na ekipu koja je ostvarila i treću pobjedu i nizu. Na domaćem parketu Dugoselke su s uvjerljivih 34:21 slavile protiv ekipe Zrinskog. Izuzev minimalnog vodstva gošći (3:2) ostatak rezultatske prednosti bio je na strani domaće ekipe, koja na isteku prve četvrtine utakmice ima +3 (8:5), da bi do odlaska na teren poduplala prednost (15:9).

Nastavak susreta donio je daljnju dominaciju domaćih igračica, koje u posljednjih deset minuta susreta stječu po prvi puta na susretu dvoznamenkastu prednost, koju su održale do isteka šezdesete minute.

Uz sjajnu Maru Budić na golu koja je imala 15 obrana, u napadačkom dijelu povukla je Josipa Bebek s 10 golova, dok je Anamarija Galić pridodala šest.