Topić presudio Mraclinu

Nogometaši Rugvica Save 1976 pobjedom su krenuli u nastavak prvenstva 4. NL
01 portal 1

Nogometaši Rugvica Save 1976 pobjedom su krenuli u nastavak prvenstva 4. NL. Na proljetnoj premijeri u Hrušćici, Rugvičani su s 2:1 svladali Mraclin.

Pobjednik je odlučen u uvodnih desetak minuta u kojima je raspoloženi Topić u 5. i 9. minuti svladao Crnolateca osiguravši domaćinu dva gola prednosti. Zagospodario je Mraclinom terenom nakon toga, no domaća obrana i vratar Karas uspješno su odolijevali svim napadima.

Hajduk je u 58. minuti donio nadu Mraclinu, no više od toga gostujući nogometaši nisu mogli.

U ostalim utakmica igrali su; Samobor-Sava (S) 2:0, Topusko-Gradići 2:0, Moslavina-Banovac 7:1, Sutla Laduč-Zelina 3:1, Lekenik-Croatia 1:0, Stupnik-TOP 1:0, dok danas od 15 sati igraju Tigar Sveta Nedelja-Libertas.