Debi začinjen uvjerljivom pobjedom

TOMISLAV MESAROV, trener HRK Gorica: Dečki su pokazali da znaju igrati

S 36:25 gorički rukometaši svladali su Karlovac i demantirali sve one koji su pomislili kako su zaboravili igrati rukomet i kako im prijeti najgori scenarij
DSC_8130

Nakon dvanaest godina Tomislav Mesarov se vratio na seniorsku klupu HRK Gorice. Debi nije mogao biti ljepši. S 36:25 gorički rukometaši svladali su Karlovac i demantirali sve one koji su pomislili kako su zaboravili igrati rukomet i kako im prijeti najgori scenarij.

Tijekom cijelog susreta domaći su rukometaši bili u rezultatskoj prednosti, a do potpuno sloma gostujuće momčadi došlo je u posljednjih petnaestak minuta kada su Goričani laganim golovima kažnjavali svaku pogrešku gostiju iz Karlovca.

-Mislim da je rezultat puno viši nego što je to izgledalo na parketu. Karlovac se pokazao kao odlična ekipa. Nama je trebalo 45 minuta da ih kompletno slomimo. U Karlovcu se nisu dali pa smo tamo spašavali bod. Dečki su danas pokazali da znaju igrati rukomet i ovo je njihova pobjeda više nego moja- kazao nam je nakon utakmice povratnik na goričku klupu Tomislav Mesarov.

-Ja poznam ekipu Gorice i ove dečke i znam što oni mogu. Danas su pokazali da znaju igrati, voditi kroz cijelu utakmicu i slomiti protivnika. Igrali smo u visokom ritmu od početka do kraja- nadovezao se Mesarov, čija je ekipa pobjedom ostala u igri za Ligu za prvaka jer treće mjesto sada je udaljeno tek dva boda.

-Dok god postoji ta teoretska šansa mi ćemo se boriti. Ovo je sport. Mi igramo za bodove i imamo se pravo nadati da možemo do Lige za prvaka- zaključio je razgovor Tomislav Mesarov.