Sunsi slavili u Miami, Dario Šarić pružio skroman doprinos

Hrvatski reprezentativac upisao je samo dva koša i dva skoka za 12:13 minuta provedenih u igri
dario šarić Vjeran Žganec Rogulja/PIXSELL

Košarkaši Phoenix Sunsa nastavili su s odličnim rezultatima u NBA ligi svladavši kao gosti prošlogodišnje finaliste Miami Heat sa 110-100 iako je hrvatski reprezentativac Dario Šarić pružio skroman doprinos od samo dva koša i dva skoka za 12 minuta provedenih u igri.

Šarić je pogodio tek jedan od četiri šuta za dva tijekom svog boravka na parketu, no zato su raspoloženi bili Devin Booker s 23 poena te DeAndre Ayton sa 17 ubačaja i 16 skokova za osmu uzastopnu gostujuću pobjedu Sunsa.

Sunsi su i daje druga momčad Zapadne konferencije s omjerom pobjeda i poraza 29-13 te zaostaju dvije utakmice za vodećim Utah Jazzom.