Veliko bravo Sesvete!

Sesvete s +7 odlaze u Tursku

Sesvete u veličanstvenom dvoboju upisale uvjerljivu pobjedu protiv Bešiktaša 34:27
DSC_8899

Odličnu, spektakularnu utakmicu u izvrsnoj atmosferi popunjene dvorane u Jelkovcu odigrala je momčad Igora Vorija. Sesvete su upisale veliku i vrijednu 34:27 pobjedu protiv moćnog Bešiktaša.

Domaćin je krenuo jako i silovito od prve minute. Imali su Sesvećani prednost do 10. minute kad ona seli na stranu momčadi iz Turske. Uslijedilo je razdoblje igre pogodak za pogotkom, da bi Sesvete na poluvrijeme otišle s minimalnom prednošću, 13:12. U nastavku, Sesvećani su odigrali nekoliko iznimno dobrih dionica s nizom od dva ili tri pogotka te u 50. minuti bili na +4 (26:22).

Fantastična završnica utakmice u kojoj su dodatno pojačali ritam te ostavili zadnji atom snage na terenu, donijela im je veliku, po mnogima nezamislivu pobjedu od sedam razlike, 34:27.

Filip Turčić i Davor Gavrić sa šest pogodaka svaki bili su prvi strijelci domaćina. Kod gostiju pak, isto toliko pogodaka postigao je Tobias Cvetko.