Razgovor nakon slavlja u derbiju

SENAD HARAMBAŠIĆ, trener Kurilovca: Rastemo iz utakmice u utakmicu

Nakon sedam odigranih kola u 3. NL Centar nogometaši Kurilovca drže drugo mjesto s dva boda manje od Ravnica, koje su u vikendu za nama "pale" na Udarniku
DSC_1128

U derbi susretu 7. kola 3. NL Centar nogometaši Kurilovca na Udarniku su s 1:0 svladali Ravnice, nanijevši im prvi ovosezonski poraz. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Luka Sedlaček u 49. minuti utakmice.

-Bio je ovo susret dviju momčadi koje su trenutno u vrhu tablice. Pružen je jedan vrlo dobar nogomet, a ja ovom prilikom čestitam svim sudionicima, uključujući i sudačku trojku. Mislim kako je sve bilo na nivou. Igralo se za gol više. Znalo se da u jednom ovakvom derbiju, onaj tko postigne gol steći će prednost koju će braniti. Gost je imao dvije prilike u prvom poluvremenu, dok smo mi u drugom uz gol imali još dvije prilike. Bila je to otvorena utakmica u kojoj su odlučivali detalji. Pripremali smo se za njih i na kraju možemo biti sretni što smo uspjeli savladati Ravnice- kazao je nakon utakmice trener Kurilovca, Senad Harambašić.

S nova tri boda Kurilovčani su vodećim Ravnicama došli na samo dva boda zaostatka. Uz to, nastavljen je i dobar jesenski rezultatski niz.

-Puno je novih lica u Kurilovcu, mladih dečkiju. Nekako smo si postavili cilj da idemo utakmicu po utakmicu, da maksimalno rastemo i da budemo i takva ekipa na terenu. Mislim da to i pokazujemo- poručio je Harambašić, čije igrače za vikend očekuje gostovanje u Rakitju kod GNK Tigar Svete Nedelje.

-Na nama je da se malo proveselimo i da od ponedjeljka prionemo pripremi utakmice kod Tigra. Poštujemo ih, ali pomalo nam se nameće da moramo preuzeti tu odgovornost jer smo gore tako da i tamo idemo po pobjedu- zaključio je razgovor trener Kurilovca.