15. ovosezonska pobjeda

Rugvica Sava u posljednjih 20 minuta preokrenula Mraclin

IMG_4540

Nogometaši Rugvice preokretom protiv Mraclina došli su do 15. ovosezonske pobjede. Domaća momčad protiv oslabljenih gostiju kojima se već u 21. minuti ozlijedio i najopasniji igrač Igor Hajduk slavila je s 3:2 vrativši se u dva navrata iz rezultatskog minusa.

Mraclin je poveo upravo golom Hajduka na samom startu, već u 2. minuti, nakon čega su propustili realizirati još tri lijepe prigode. Kazna je stigla u 44. kada je Pavlić vratio stvari na početak. Dianežević u 52. minuti ponovno vraća goste u vodstvo, a isti je igrač samo osam minuta kasnije promašio kazneni udarac poslavši loptu “visoko pod oblake”.

Domaći igrači svoju su šansu dočekali u posljednjih 20-ak minuta u kojima najprije Matijević u 73. postiže pogodak za 2:2, da bi dvije minute prije kraja Pavlić drugim golom na utakmici osigurao tri boda Rugvica Savi, koja s 48 bodova drži četvrto mjesto.

U ostalim utakmicama 25. kola igrali su; Stupnik-Libertas 1:1, Moslavac-Lekenik 4:2, Ban Jelačić-GNK Tigar 0:2, Vrbovec-Jaska Vinogradar 5:1, Naftaš Ivanić-Moslavina 1:2, TOP-Topusko 3:0 i Croatia-Gradići 0:3.