Igra se 8. kolo Jedinstvene 1. ŽNL

Remi Vatrogasca i Turopolja, Adrian Perić dvostruki strijelac

Gosti iz Kobilića golovima Petra Krasnića (8) i Matea Mikulčića (40) imali su nakon prvog dijela vodstvo od 2:0, da bi u nastavku susreta Adrian Perić s dva gola osigurao bod Turopolju
438098517_947329947188037_5501944886215847641_n

U srazu dva turopoljska kluba Jedinstvene 1. ŽNL – Turopolja i Vatrogasca nije bilo pobjednika. Susret odigran na Leštantu završio je 2:2. Gosti iz Kobilića golovima Petra Krasnića (8) i Matea Mikulčića (40) imali su nakon prvog dijela vodstvo od 2:0. U nastavku susreta, domaću momčad poraza spašava Adrian Perić koji golovima u 60. i 88. minuti donosi Turopolju jedan bod.

Uz susret u Turopolju, danas su u Tučeniku još igrali domaći Graničar i Pušća. I ovaj je susret završio bez pobjednika, 2:2. Strijelci za domaću momčad bili su Babok i Lepčić, dok su za Pušću pogađali Božić i Vukelja.

U nedjeljnim susretima 8. kola od 16 sati sastaju se; Pribić-Buna, Kupa-Milka Trnina, Posavec-Dinamo (J), Rakovec-Ban Jelačić (B), Jamnica-Mladost i Lonja-Dinamo Hidrel.