Loša utakmica na Rujevici

Remi bez golova Rijeke i Hajduka

Bila je to tvrda i čvrsta utakmica, bez malo pravih šansi
Rijeka: Rijeka i Hajduk sastali se u 8. kolu SuperSport HNL-a Goran Kovacic/PIXSELL

U derbiju osmog kola SuperSport HNL-a Rijeka i Hajduk Rujevici su odigrali 0:0. Takvim raspletom, obje su momčadi ostale bodovno izjednačene na vrhu poretka.

Bila je to tvrda i čvrsta utakmica, bez malo pravih šansi. Prvi udarac u okvir gola vidjeli smo u 38. minuti kada je Rukavina pucao glavom, a vratar Lučić obranio njegov pokušaj.

U nastavku susreta prvi je zaprijetio Hajduk. Zlomislić je loše reagirao prilikom pokušaja boksanja lopte nakon ubačaja iz kornera, no Uremovića nije bio precizan. Najbolju priliku na utakmici imao je Stipe Perica na isteku 90. minute, nakon što je u duelu s Uremovićem izbio pred Lučića, ali je pucao visoko preko gola.