Slijedi gostovanje u Opatiji

POBJEDA U ŽUPANIJSKOM DERBIJU Rukometašice Udarnika uvjerljive protiv Samoborki

Nakon šest odigranih kola Kurilovčanke imaju četiri pobjede te po jedan poraz i remi
464506919_1068857595243609_8549417233459450720_n ŽRK Udarnik

Rukometašice Udarnika nastavile su s odličnim jesenskim izdanjima. U susretu šestog kola Kurilovčanke su došle do uvjerljive pobjede u županijskom derbiju protiv Samobora.

U susretu odigranom u Gradskoj sportskoj dvorani rukometašice Udarnika slavile su s uvjerljivih 33:21 nastavivši visoki rezultatski let, jer s devet osvojenih bodova sastav iz Kurilovca trenutno je četvrtoplasirani klub na drugoligaškom zapadu, s tri boda manje od vodećih Sesveta.

Sama utakmica protekla je u dominaciji domaćih rukometašica koje su susret otvorile uraganski povevši s 8:1. Do sredine prvog dijela prednost je narasla na +10 (14:4), da bi igračice trenerice Ljiljane Ivaci na odmor otišle s velikih 14 pogodaka viška (22:8). takav rasplet omogućio je da u nastavku susreta zaigraju i djevojke koje imaju manju minutažu, što se nije odrazilo na konačni rezultat.

Po šest zgoditaka za Udarnik postigle su Bernarda Mostarlić i Katarina Gujić, dok su po pet postigle Diana Vincek i Iva Žerdin.