Pobjeda HNK Gorice na Maksimiru kod Dinama

U prijateljskoj pripremnoj utakmici pred nastavak Prve HNL nogometaši Gorice su na Maksimiru svladali domaći Dinamo s 3-2
Zagreb: Prijateljska utakmica Dinama i Gorice na Maksimiru Sanjin Strukić/PIXSELL

U prijateljskoj pripremnoj utakmici pred nastavak Prve HNL nogometaši Gorice su na Maksimiru svladali domaći Dinamo s 3-2. Prva je to pobjeda turopoljskog prvoligaša nad zagrebačkim plavima, kojima u prvenstvu u dosad odigranim utakmicama nisu uspjeli otkinuti ni bod.

Dinamo je poveo golom Majera u 20. minuti, da bi prije odlaska na odmor, u 39. poravnao Suk. U nastavku su Ndiaye (61) i Golubickas (79) odveli Goricu do prednosti od 3-1.

Poraz Dinama, koji je jučer na Maksimiru igrao i protiv Osijeka ublažio je u 83. Ćuže.