Pljačkao ostave i garaže stambenih zgrada, ukradeno prodao na sajmu rabljenih stvari

Dovršeno je kriminalističko istraživanje provedeno nad 33-godišnjakom kojega se tereti za po tri krađe i provale, od kojih je jedna ostala u pokušaju.
Spomenuti je, između 2. siječnja i 7. ožujka, dolazio do stambenih zgrada na području Dubrave gdje je, u dva navrata, ušao unutra te obio ulazna vrata garaža iz kojih je ukrao posuđe, motorističku opremu, obuću, alkoholna pića i drugo. U jednom je navratu ušao kroz nezaključana ulazna vrata zgrade te pokušao obiti vrata ostave, ali u tomu nije uspio. Početkom veljače, ušao je u nezaključanu podzemnu garažu te iz nje otuđio električni ručni alat, odjeću, obuću i drugo. Policija mu je, također prišila kako je u dva navrata u hodniku zgrada prerezao lokote i odvezao se tuđim biciklima.
Ukradene predmete, 33-godišnjak je u nastavku prodao na sajmu rabljenih stvari, dok se ukupna materijalna šteta cijeni na oko 2.300 eura. Po dovršetku istraživanja, osumnjičenom slijedi posebno izvješće.