Hat-trick Ramona Miereza

Osijek uvjerljiv na europskom startu

S 5:1 Osijek je na Opus Areni svladao estonsku Levadiju
Osijek: Prva utakmica drugog pretkola Konferencijske Lige: NK Osijek – FCI Levadia Tallinn Borna Jaksic/PIXSELL

U prvom susretu drugog pretkola Konferencijske lige nogometaši Osijeka na Opus Areni s 5:1 svladali su estonsku Levadiju uz hat-trick Ramona Miereza.

Argentinskom napadaču trebalo je manje od pola sata da se u tri navrata upiše među strijelce. Mrežu estonske momčadi pogađao je u 9., 18. i 27. minuti. Četvrti pogodak za Osijek postigao je Renan Guedes, a peti Domagoj Bukvić u 68. minuti, čime su u potpunosti nadigrali goste koji su poveli u osmoj minuti

U trećem pretkolu Osijek će ne bude li iznenađenja u Estoniji igrati protiv boljeg iz susreta azerbajdžanske Zire i slovačkog DAC-a iz Dunajske Strede. U prvom susretu Zira je slavila s 4:0.