Odbojkašice Mladosti igraju prvi susret polufinala Kupa CEV
Odbojkašice Mladosti sutra će u prvoj utakmici polufinala Kupa CEV u Domu odbojke Bojan Stranić dočekati njemačke prvakinje ekipu Alianz MTV Stuttgart.
Ekipa Alianz MTV Stuttgart je prema riječima trenera mladostašica Leonarda Barića “jedan veliki konglomerat stranih igračica u kojem je zapravo tek jedna prava, ozbiljna domaća igračica Berger”.
Za tu se utakmicu na Savi Mladostašice već spremaju danima, još otkako su u četvrtfinalu, na kraju zlatnim setom, bile bolje od poljske mega-ekipe iz Lodza. Osim toga Mladost je u proteklih nekoliko dana igrala dva jaka, značajna susreta. U petak u MEVZA ligi u Domu odbojke Mladostašice su sa 3-1 pobijedile Mariborčanke, a u nedjelju također u svojoj dvorani, sa 3-0 Kaštelanke.
Uglavnom, u Domu odbojke po običaju ne otkrivaju unaprijed karte pred utakmicu, već se i dalje drže razmišljanja njihovog prvog stratega Leonarda Barića, koji je do u tančine skautirao suparnice.
-Idemo uživati u susretu, ovo nam je nagrada za sve ono dobro što smo u ovoj sezoni napravili- kazao je Barić.