Mraclin svladao Pešćenicu. Prvijenci Maksimovića i Šikića

Dobru pripremnu utakmicu na igralištu Stare grabe odigrali su Mraclin i Pešćenica u kojoj je domaći sastav slavio s 3:2
WhatsApp Image 2020-07-27 at 11.52.27

Dobru pripremnu utakmicu na igralištu Stare grabe odigrali su Mraclin i Pešćenica. Moglo se vidjeti dosta dobrih akcija, pogodaka, propuštenih prilika, dobrih stvari, ali i onih koje obje momčadi još moraju popraviti i usavršiti.

Gosti su poveli sredinom prvog dijela kada Matic koristi duboku loptu preko obrane Mraclina i lijepo zabija preko domaćeg vratara Marica koji ovdje nije mogao ništa. Prije i nakon toga Mraclin je imao nekoliko dobrih situacija, no nije ih uspio iskoristiti sve do posljednje minute prvog poluvremena. Novopridošli Milatović prolazi kroz obranu gostiju, odlično puca s 18 metara, Božić krajnjim naporom brani, no na odbijenu loptu natrčava Maksimović za izjednačenje.

Mraclin je poveo nakon 10 minuta nastavka. Lijepu asistenciju Ivana Kosa s blizine koristi Maksimović. Rezultat je povećao Šikić pogotkom iz blizine, a krajnji rezultat 3:2 postavlja Vuković lijepim golom s tridesetak metara nakon sto koristi pogrešno dodavanje obrane Mraclina. Bilo je tu još lijepih akcija i propuštenih prilika s obje strane, a posebice treba izdvojiti stativu i dvije prečka domaćeg sastava.

Mraclin s pripremnim utakmicama nastavlja u subotu kada igra na turniru u Meštrici gdje još igraju Lukavec, Odra i Lomnica.