Krimu bodovi u Koprivnici

Minimalan poraz Podravke na startu Lige prvakinja

Koprivnica: Utakmica 2. kola skupine A Europske lige rukometašica Podravka Vegeta – Nykobing Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL

Rukometašice Podravke Vegete porazom su otvorile nastup u Ligi prvakinja. U susretu prvog kola s 24:23 u Koprivnici ih je svladala ekipa Krim Mercatora.

Domaće igračice šest minuta prije kraja imale su vodstvo 24:22, no do kraja dvoboja igračice slovenskog sastala napravile su seriju 4-1 za konačnih 24:23. Priliku za izjednačenje propustila je Klara Birtić.

Katarina Pandža sa sedam i Andrea Šimara s pet golova bile su najefikasnije kod Podravke, dok su Grace Zaadi Deuna i Tamara Mavsar zabile po pet pogodaka za Krim.