Odigrane su dvije utakmice Kupa NSZŽ

Kurilovec pozitivan niz nastavio i u Kupu kod Pribića

Uz Kurilovec, prolazak dalje izborio je i Stupnik pobjedom protiv Zeline
459339589_945740797594689_2638860992484957933_n NK Kurilovec

Nogometaši Kurilovca nakon dvije minimalne pobjede na startu prvenstva 3. NL Centar, uspješni su bili i Kupu Nogometnog saveza Zagrebačke županije. Protivnik, idealan za nastavak niza, jer Kurilovčani su gostovali u Pribiću kod istoimenog domaćina, koji se od ove sezone natječe u Jedinstvenoj Prvoj županijskoj ligi.

Momčad trenera Senada Harambašića opravdala je ulogu favorita i pobjedom 4:1 izborila prolazak dalje. Caganić je u 42. minuti doveo Kurilovec u vodstvo. Domaćini početkom nastavka preko Tomića uzvraćaju i poravnavaju rezultat. Dalje od toga nije išlo, jer u samo šest minuta od 69. do 75., Kurilovec uz dva gola Pršira i jednim Cindrića potvrđuje pobjedu i prolazak u daljnju fazu natjecanja.

Tamo su im se pridružili nogometaši Stupnika, koji su ostvarili petu uzastopnu pobjedu. Na domaćem terenu Stupnjari su golovima Galića i Brkića s 2:1 svladali Zelinu za koju je strijelac bio Sviben.

18. rujna na rasporedu su susreti; Polet-Sava (S), Jaska Vinogradar-Vrbovec i Vatrogasac (Z)-Dugo Selo, 24. rujna igraju Bistra-GNK Tigar Sveta Nedelja, a dan kasnije 25. rujna sastaju se Ban Jelačić (B)-Samobor.