Kristijan Lovrić spasio Goricu poraza u Varaždinu

Iako je Varaždin nakon prvih 45. minuta imao vodstvo od 2:0, Gorica je zgodicima Kristijana Lovrića uspjela izvući bod
Varazdin i Gorica sastali se u 25. kolu HT Prve lige

U dvoboju 25. kola Prve HNL nogometaši Varaždina i Gorice su odigrali 2-2, a Gorica se poraza spasili golom iz penala u zadnjoj sekundi.

Domaćini su poveli u 31. minuti i to jednim od najneobičnijih golova sezone. Naime, igrač gostiju Dario Čanađija je s 20 metara vraćao loptu svom vrataru Kahlini, a ovaj ju je na opće iznenađenje pustio da uđe u gol. Samo tri minute kasnije novi šok za Goricu – Leon Benko je oduzeo loptu i prizemnim udarcem od vratnice svladao Kahlinu.

Gorica je smanjila u 65. minuti pogotkom Kristijana Lovrića, koji je preciznim i jakim udarcem glavom s desetak metara pogodio sami kut vrata domaćina. I kad se očekivao kraj, u 94. minuti je sudac Batinić je svirao kazneni udarac zbog prekršaja u šesnaestercu, a s “bijele-točke” je precizan bio Lovrić za konačnih 2-2.