Vatreni porazili Škotsku

Kramarićev 30. gol u dresu Vatrenih: Odlučili su detalji i sreća. Mi smo je imali na kraju

Pogodak vrijedan pobjede u 70. minuti postigao je upravo Andrej Kramarić
Susret Hrvatske i Škotske u 3. kolu Lige nacija Goran Stanzl/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija u susretu je 3. kola skupine A1 Lige nacija na stadionu u Maksimiru svladala Škotsku s 2-1.

Škotska je povela u 33. minuti golom Ryana Christiea nakon kardinalne pogreške Luke Sučića, no samo tri minute potom na 1-1 je poravnao Igor Matanović na dodavanje Ivana Perišića da bi u drugom poluvremenu Hrvatsku u vodstvo doveo Andrej Kramarić u 70. minuti pospremivši jedan odbijanac u mrežu.

-Nakon svega je najvažnije što smo osvojili tri boda. Bila je to prava, nogometna utakmica s puno emocija, u kojoj odlučuju detalji i sreća. Mi smo je na kraju imali kada se Škotskoj nije priznao pogodak za 2-2. Sretni smo, imamo drugu pobjedu i sada ćemo pokušati u Poljskoj ostvariti novu s kojom bi riješili svoju situaciju u skupini- rekao je Kramarić koji je postigao 30. pogodak u reprezentativnom dresu.