Košarkaši Gorice sigurni kod Škrljeva

Do četrnaeste ovosezonske pobjede Goričani su došli rezultatom 89:80
DSC_6391 (Large)

Košarkaši Gorice s gostovanja u Mravincima vraćaju se s novom pobjedom, nakon što su u 19. kolu HT Premijer lige svladali Adria Oil Škrljevo. Do četrnaeste ovosezonske pobjede Goričani su došli rezultatom 89:80.

Gotovo tri četvrtine bila je to izjednačena utakmica u kojoj su rezultatsku prednost imali igrači trenera Josipa Sesara, koji su konačan mat domaćinima zadali u početnim minutama posljednje dionice igre, u kojoj su otišli na dvoznamenkastu prednost (56:70). Visoko vodstvo domaći košarkaši više nisu uspjeli ugroziti te su Goričani rutinirano priveli utakmicu kraju.

U redovima Gorice četiri su igrača imala dvoznamenkasti učinak, a predvodio ih je Ivan Majcunić sa 16 ubačaja, po 14 poena su pridodali Mate Kalajžić i Ante Mašić, dok je 10 poena ubacio Ivan Batur.