Bravo majstore!

Ježevo slavi; Filip Cimaš viceprvak svijeta

Hrvatska parataekwondo reprezentacija ostvarila je sjajan rezultat na Svjetskom prvenstvu u meksičkom Veracruzu osvojivši čak 14 medalja u tehničkim disciplinama
WhatsApp Image 2023-09-22 at 07.35.21

Hrvatska poomsae parataekwondo reprezentacija oduševila je sjajnim nastupima u tehničkim disciplinama na Svjetskom prvenstvu u Meksiku osvojivši čak 14 medalja, pri čemu 10 zlata, tri srebra i broncu. Srebro je između ostaloga osvojio Filip Cimaš iz Ježeva, inače član TKD Dugo Selo.

Cimaš se natjecao u kategoriji seniora P33, a bolji od njega bio je jedino Božo Škravan. Filipa su inače, na klasifikacijama uoči Svjetskog prvenstva prebacili u drugu klasu neuroloških oštećenja, no bez obzira na to Filip se odlično snašao i svladao konkurenciju.

Uz Filipa je na natjecanju bila i njegova trenerica Jerneja Bambić, koja ga je sjajno pripremala posljednjih mjeseci.