Jesen u 4. NL Savi iz Strmca

Sava jesensku polusezonu završava tako s 39 bodova, tri više od Samobora, kod kojeg gostuje u prvom proljetnom kolu
258760631_3971737239592784_1702743776427060485_n Facebook NK Sava (S)

Odigrano je posljednje, 15. kolo jesenske polusezonu u 4. NL Središte Zagreb-skupina B. Naslov prvaka osvojila je Sava iz Strmca Samoborskog koja je u posljednjem kolu s visokih 8:0 porazila Sutlu-Laduč. Dvostruki strijelci za domaću su momčad bili Beriša i Barišić, dok su po jedan gol potpisali Držić, Mršić, Brkić i Moštak.

Još uvjerljiviji bili su nogometaši Samobora koji su na Gradskom stadionu s 9:0 porazili goste iz Gline Banovac. Mohač, Štulec, Krajačić, Vujić i još jednom Štulec bili su strijelci u prvih 45. minuta, a u istom ritmu momčad trenera Stjepana Bašića nastavila je i u drugom dijelu kada mrežu gostiju pogađaju Brdek, Štulec, Čaušević i Čerkez.

Stupnik jesensku polusezonu završava trećom uzastopnom pobjedom, ovoga puta Stupnjari su s 4:2 porazili Mraclin za odmak od dna poretka. Lekenik je s 3:1 bio bolji od TOP-a, dok je Croatia u Kutini s 2:1 porazila Moslavinu. TOP je golom Labrovića poveo u Lekeniku, no domaća momčad golovima Balena, Pupića i Horvata dolazi do tri boda. Barbarić je pak doveo Croatiju u vodstvo u Kutini u 15. minuti. Lilovac u 22. vraća stvari na početak, da bi 15. minuta prije kraja Pižir osigurao tri boda momčadi iz Hrastja.

Sutra igraju; Topusko-Libertas i Tigar Sveta Nedelja-Zelina, dok će sljedeće subote zastor na polusezonu spustiti nogometaši Rugvicea Save 1976 i Gradića.